ICT

Společnost Carboprax se rozhodla pro KARAT

Společnost Carboprax a.s. si vybrala ve výběrovém řízení pro řízení ekonomiky a skladové evidence informační systém KARAT ve verzi Lite. Realizátorem projektu je výhradní zástupce IS KARAT pro Slovensko společnost KARAT Slovakia a.s. Součástí dodávky IS je i řešení řízení výroby od společnosti NALCOM, který zahrnuje všechny standardní moduly kromě operativního plánování.

Základní činností společnosti Carboprax a.s. je výroba ultralehkých rámů pro kola pro mateřskou firmu sídlící ve Francii. Je naplánované postupné rozšiřování výroby tak, aby se výroba všech komponentů těchto speciálních kol přesunula na Slovensko, kde se bude realizovat i finální kompletace kol. IS KARAT Lite je nasazený v centrále společnosti s moduly pro odbyt, sklady, výrobu a ekonomiku. IS KARAT Lite tak umožní efektivně řídit jak výrobní, tak i ekonomické procesy v této mezinárodní firmě. Výhodou dodávaného řešení v tomto obchodním případě byla jeho multijazyčnost vzhledem na úzké propojení na mateřskou firmu ve Francii, rychlost nasazení, jako i komplexnost a možnost růst s potřebami firmy.

Společnosť Karat Slovakia a.s., která je certifikovaným partnerem společnosti I.F.T. PROGRES a.s. a výhradním zástupcem pro Slovensko, je současně spoluautorem slovenské verze IS KARAT. Společnost sa zabývá komplexními dodávkami informačních systémů středních a velkých společností. Společnosť NALCOM s.r.o. je partnerem společnosti I.F.T. PROGRES a.s. a současně autorem řešení pro řízení výrobních společností.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *