Marketing

Videokonference určená do průmyslových podmínek

Společnost CNC uvádí na trh nový model videokonferenčního zařízení, který je určen do prašného a náročného prostředí výrobních hal továren a jiných průmyslových prostředí. Jedná se o zařízení, které dokáže naplnit požadavky velkých společností v oboru strojírenství, automobilovém průmyslu či jiných výrobních odvětví.

Klasický typ videokonference je kancelářské zařízení, málo odolné proti prachu a nešetrnému zacházení a nepoužitelné v okolním hluku. Ale i zaměstnanci a manažeři továren potřebují spolupracovat na dálku. Společnost CNC vytvořila řešení, které podmínky náročného průmyslového prostředí splňuje, videokonferenci opatřila kovové pojízdní pouzdro, přizpůsobila audio část zařízení hlučnému prostředí výrobních hal a přídavná ruční kamera se dostane až do blízkosti samotného výrobního procesu.

Jedná se o robustní pojízdný videokonferenční systém, který ukrývá vše potřebné pro použití v průmyslovém prostředí. Komunikovat lze bezdrátově jak přes ISDN tak přes IP. I přes své rozměry se velice snadno ovládá a dá se s ním jednoduše manipulovat. Tento model vydrží i nešetrné zacházení. Kvůli nadměrnému hluku, který je ve výrobních halách, používají všichni účastníci a kameraman náhlavní soupravu skládající se z mikrofonu a sluchátek. Toto videokonferenční zařízení je doplněno o dva LCD monitory a ruční kameru. Na hlavním monitoru účastníci vidí obraz protistrany nebo obraz od kameramana, přídavný monitor na ruční kameře slouží k orientaci kameramana, který zde vidí obraz protistrany, nebo svůj vlastní.

Tento nový model videokonference je řešením pro zákazníky, kteří vyžadují spolupráci na dálku v namáhaném a extrémním prostředí.

Stejně jako u dalších modelů z širokého portfolia společnosti CNC, tak i toto řešení je dostupné jako služba dlouhodobého pronájmu, což z tohoto modelu tvoří nákladově efektivní řešení pro spolupráci na dálku.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *