banner_left
ICT

Jitex Písek s manažerským systémem od Adastry

Jitex Písek a.s., největší výrobce pleteného vrchního ošacení a pleteného prádla v ČR, zvolil firmu Adastra jako dodavatele nově budovaného manažerského informačního systému založeného na datovém skladu. Výběrového řízení se zúčastnilo pět firem. Vítězná Adastra se profiluje jako dodavatel řešení analytického CRM a na českém trhu je jediným technologicky nezávislým dodavatelem řešení datových skladů.

Manažerský informační systém v Jitexu bude zaměřen v první fázi na oblast finančního controlingu a prodeje. Jeho dokončení je plánováno do konce května 2002. Systém bude vybudován na platformě Microsoft SQL 2000 a integrovaného nástroje Microsoft Analysis Services, klientské prostředí pro analýzy a reporting bude realizováno technologií ProClarity.

„Věříme firmě Adastra, protože věříme v její rozsáhlé zkušenosti z realizace celé řady projektů, za které získala i mezinárodní ocenění,“ řekl ing. Jan Roušal, finanční ředitel firmy Jitex. „Datový sklad a nad ním postavený manažerský informační systém posune naše rozhodování v oblasti řízení finančních procesů a vyhodnocování efektivity prodejních aktivit na kvalitativně novou úroveň. Zároveň nám to umožní předpřipravit si naše informační struktury na uvažovaný budoucí přechod do nového ERP systému,“ dodal ing. Roušal.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *