Služby

BMG uzavrelo smlouvu s portalem Starzone.cz

Hudební vydavatelství BMG Czech Republic s.r.o. uzavřelo smlouvu se StarZone.cz, prvním zábavním portálem v České republice, jehož vlastníkem a tvůrcem je ČESKÝ TELECOM, a.s. Telekomunikační operátor tak připravil všem zájemcům na internetových stránkách, určeným zatím výhradně pro filmy, také možnost stáhnout si i hudební díla z nabídky tohoto hudebního vydavatelství, které například jen v lokálním katalogu nabízí až 3 000 skladeb.

„Jsme rádi, že se BMG může podílet na zprovoznění prvního internetového hudebního projektu svého druhu v České republice a zpřístupnit tak legální a bezpečnou cestou svůj katalog veřejnosti,“ říká Milan Herman, ředitel BMG Czech Republic s.r.o., a dodává: „Věříme, že naše spolupráce s ČESKÝM TELECOMEM přispěje k rozvoji digitálních technologií u nás a pomůže otevřít hudebnímu byznysu nové příležitosti.“

David Duroň, výkonný ředitel pro marketing ČESKÉHO TELECOMU, uvádí: „Od 12. července je k dispozici na portálu více než 200 písniček všech hudebních žánrů, které se budou neustále doplňovat. Standardní hudební nabídka by se měla pohybovat v řádu několika tisíc písniček, které si budou moci zájemci stáhnout již od 30 Kč za jednu píseň s časově neomezenou dobu. Celý katalog bude rozvrstvený na mezinárodní a domácí skladby, a to jak horké hity, tak i starší oblíbené a žádané písně. V pohodlí domova si vybere určitě každý.“

ČESKÝ TELECOM spolupracuje v oblasti filmové produkce dále s televizí Prima, Ateliéry Bonton Zlín, Biografem Jana Svěráka, společnostmi Atlantis Entertainment, BSP multimedia a mnoha dalšími. Dohodě se blíží jednání se společnostmi AQS, SPI, EMI/Monitor, SonyMusic/Bonton, Warner Music.

Služeb www.starzone.cz mohou využívat zákazníci, kteří si platí připojení k internetu pod značkou INTERNET EXPRES od ČESKÉHO TELECOMU. Vzhledem k tomu, že Internet Expres tvoří 85 % všech objednávek vysokorychlostního internetu z portfolia ČESKÉHO TELECOMU prodlužuje společnost současnou výhodnou nabídku za 999 korun (včetně hlasové služby) do 31. července 2004.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *