banner_left
Prodej

B2C aplikace – Marketplace

Společnost SPRINX vytvořila a spustila novou verzi Internetové aplikace pro svého zahraničního klienta – Travmar Destinations Directories USA.

Aplikace www.meetingsource.com je komplementárním doplňkem tištěných katalogů pro jednotlivé oblasti USA provozovaná americkou společností Travmar Destinations Directories. Tato aplikace umožňuje více jak 80.000 registrovaným uživatelům a téměř 3.000 registrovaných společností snadno a efektivně sdílet svoje nabídky a požadavky s cílem realizovat co nejvíce obchodních případů.

Základní fukčnost: – zadávání poptávek – vyhledávání potencioálních zákazníků – veřejně dostupný katalog firem – soutěže – retention program pro registrované uživatele. Aplikace www.meetingsource.com je ukázkou velmi dobrého spojení „kamenného“ podnikání a online služeb. Díky využití moderních technologií se podařilo v požadovaném čase splnit očekávání zákazníka na funkčnost a kvalitu vytvořené aplikace. Zkušenosti zákazníka v dané oblasti podnikání, které byly zahrnuty do designu a funkčnosti aplikace pak umožnili že projekt se stal ve velmi krátké době ziskovým, a je dnes považován za plnohodnotnou součást portfolia služeb společnosti Travmar.

Další podrobnosti naleznete zde.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *