ICT

Nizozemská nemocnice zvolila integrované hlasové řešení NextiraOne pro lepší péči o pacienty

Společnost NextiraOne úspěšně implementovala integrovaný hlasový a datový systém pro nemocnici Ruwaard van Putten Ziekenhuis v nizozemském Spijkenisse. S celkovým počtem 280 lůžek a více než 1 100 zaměstnanců je Ruwaard van Putten Ziekenhuis jednou z největších regionálních nemocnic v Nizozemsku.

Nový systém navržený firmou NextiraOne kombinuje hlas a data na jednotné síťové infrastruktuře, přičemž poskytuje centralizovaný přístup k termínům návštěv pacientů prostřednictvím kontaktního centra a poskytuje personálu mobilní hlasový přístup.

Hlavní motivací pro zřízení nové sítě v nemocnici bylo zlepšit dosažitelnost personálu a zvýšit provozní efektivitu celé organizace. Integrování hlasu a dat na sjednocené síti s využitím běžných aplikací a implementace řešení kontaktního centra nyní nemocnici umožňuje plnit své interní cíle a získat platformu pro budoucí služby, jako jsou například centralizované záznamy o pacientech.

Řešení NextiraOne je postaveno na produktech Alcatel OmniPCX Enterprise a zahrnuje kontaktní centrum Alcatel OmniTouch o 50 agentech, hlasovou poštu a systém bezdrátových telefonů Alcatel Mobile Reflexe DECT. Instalace systému s 215 novými telefony dovoluje lékařům a sestrám být v neustálém přímém kontaktu se svými kolegy. Toto řešení výrazně šetří čas v nutných případech v porovnání s předchozím pagerovým systémem, kdy personál musel vyhledat nejbližší telefon a volat na hlavní recepci.

Kromě toho mají nyní operátoři nemocničního call centra on-line přístup k diářům specialistů a ambulantních lékařů, což jim umožňuje sjednávat termíny návštěv a jednoduše přesměrovávat externí hovory na příslušné ambulantní oddělení. Kompletní záznamy pacientů jsou dostupné přes datovou síť a z kteréhokoliv terminálu v nemocnici. Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2004 bude implementován router Alcatel OmniSwitch, jež umožní přístup k digitalizovaným výsledkům RTG vyšetření.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *