ICT

British Petroleum modernizuje své kontaktní centrum v Polsku s pomocí NextiraOne a Genesys

Společnosti NextiraOne a Genesys Telecommunications Laboratories, dceřiná firma Alcatelu, ohlásily úspěšné završení implementace nejmodernějšího kontaktního centra pro British Petroleum (BP) v Polsku.

Řešení kontaktního centra s 15 agentskými pozicemi, které je postaveno na softwaru Genesys Express 3.0 a které bylo implementováno firmou NextiraOne, umožňuje společnosti BP Poland řídit hlasové a e-mailové interakce s vyšší efektivitou, optimalizovat účinnost agentů kontaktního centra a zjednodušit komunikaci se zákazníky.

Nové řešení je rovněž účinně integrováno s vlastní zákaznickou databází BP Poland, podporuje motivační programy a zlepšuje úroveň spokojenosti zákazníků. Integrace zákaznických motivačních programů s funkcionalitami kontaktního centra dovoluje BP nabídnout zákazníkům lepší a personalizovanější služby.

BP Poland využívá v rámci nového řešení nejnovější verzi softwaru Genesys Express 3.0, který je navržen specificky pro středně velká kontaktní centra. Genesys Express poskytuje funkce CTI (computer telephony integration), sofistikované směrování a zpracování hlasového volání, klientskou aplikaci pro agenty, kompletní soubor reportů v reálném čase a historii kontaktů. Společnost NextiraOne jako významný implementátor a nositel know-how řešení Genesys doposud zavedla více než 170 000 agentských pozic Genesys Express po celé Evropě.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *