banner_left
Komunikace

Tiscali spouští nový portál určený firmám

Tiscali, nejvyužívanější poskytovatel připojení k Internetu v České republice, vytvořil nový svět v rámci světa Internetu, který budou moci využívat výhradně zákazníci a obchodní partneři společnosti. Aby podtrhl výjimečnost tohoto portálu, dal mu i výjimečný název – „T2B” (Tiscali-to-business).

Nový T2B portál Tiscali, který je k dispozici na internetové adrese www.tiscali-business.cz, tvoří sofistikované business-to-business stránky nejen s informacemi o internetových službách společnosti Tiscali určených firmám. T2B portál uživatelům rovněž umožňuje si tyto služby objednat on-line a navíc přináší hodnotné zprávy a informace ze světa podnikání a IT. Možnost vyhledávání v databázi partnerů uživatelům také umožňuje navazovat mezi sebou kontakty i spolupráci.

Prostřednictvím T2B portálu mohou zákazníci Tiscali vyhledávat podrobné informace o společnosti a její kompletní škále datových, hlasových a audio-vizuálních služeb poskytovaných prostřednictvím Internetu, včetně vysokorychlostního připojení k Internetu s využitím pevných linek nebo bezdrátových systémů, výkonných balíků web hostingu a server housingu, internetové telefonie, audio-vizuálních přenosů, řešení e-commerce, budování a správy virtuálních privátních sítí a dalších. Podsekce portálu se zaměřují na domácí a mezinárodní infrastrukturu společnosti Tiscali či služby Call Centra v oblasti telemarketingových aktivit a projektů telesales. Uživatelé na stránkách rovněž naleznou aktuální informace o nových službách Tiscali, speciální obchodní nabídky a sezónní slevy.

Prostřednictvím T2B portálu si uživatelé mohou rovněž objednávat on-line některé služby nabízené společností Tiscali, jako jsou registrace domén nebo web hosting. Speciální vyhledávací funkce na portále uživatelům umožňuje kdykoliv zjistit, zda je jméno domény, které si přejí zaregistrovat, k dispozici. Stránky zákazníkům rovněž poskytují on-line technickou podporu včetně informativního archívu odpovědí na nejčastěji kladené otázky (FAQ). Funkce pro kontrolu přenosu dat a výše poplatků uživatelům umožní monitorovat jejich využití služby a výdaje jak pro datový, tak i pro hlasový přenos.

T2B portál také slouží jako významné pojítko mezi zákazníky společnosti a jejími obchodními partnery (např. prodejci IT a poskytovateli technického servisu), a umožňují tak zákazníkům jednoduše vyhledat pro ně nejbližší dodavatele podpůrných služeb, hardwaru a softwaru, který požadují pro instalaci, správu a řízení internetových služeb.

T2B portál tedy nabízí výkonný propagační nástroj pro obchodní partnery společnosti Tiscali. Další výhody portálu pro partnery společnosti zahrnují chráněný přístup do sekce „Partneři”, která nabízí informace o smlouvách partnerů, poskytovaných službách a podpůrných materiálech.

T2B portál navíc návštěvníkům nabízí on-line službu pracovních příležitostí pro firmy, která je propojena se sekcí „Kariéra”, jednou ze služeb hlavního internetového portálu Tiscali (www.tiscali.cz), a která uživatelům umožňuje zveřejňovat nabídky zaměstnání u svých firem a vyhledávat vhodné kandidáty.

Zákazníci a partneři společnosti Tiscali budou mít možnost využívat T2B portál jako svou domovskou stránku s možností přistupovat ke svým e-mailovým účtům či vyhledávat v celém Internetu. Prostřednictvím portálu budou mít rovněž okamžitý přístup k aktuálnímu dennímu zpravodajství z oblasti obchodu a politiky české tiskové agentury ČTK.

Podle slov Jana Štípka, obchodního ředitele společnosti Tiscali, je cílem nového T2B portálu maximálně využít dominantní pozici společnosti na trhu poskytovatelů Internetu. „Vybudovali jsme tento portál, abychom našim zákazníkům i obchodním partnerům maximálně zpřístupnili naše služby a abychom mohli těžit ze vzájemné spolupráce. Spojením tisíců stávajících i potenciálních uživatelů internetových služeb společnosti Tiscali s našimi obchodními partnery chceme docílit významné synergie v rámci IT sektoru. Zároveň doufáme, že sofistikovaná a srozumitelná struktura T2B portálu bude moci našim uživatelům sloužit jako model vývoje vlastních e-commerce stránek”.

Další informace o novém T2B portále a o úplné škále internetových služeb a řešení společnosti Tiscali určených firmám získáte na bezplatné telefonní lince zákaznického centra Tiscali 0800 185 241.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *