banner_left
Služby

SME využívá internetový nákupní systém

Internetový nákupní systém a elektronická výměna dokumentů zefektivňuje obchodní procesy v rámci skupiny Severomoravské energetiky, a.s. Vývoj a implementaci řešení založeného na technologiích firem Navision a Microsoft provedl ostravský systémový integrátor WEBCOM a.s., který má za sebou již více než 160 úspěšných realizací e-commerce a ERP řešení na čtyřech kontinentech světa.

Internetový nákupní systém je provozován společností ePRIM, a.s., která je dceřinnou společností Severomoravské energetiky, a.s., a zajišťuje zásobování přímým a nepřímým materiálem pro Severomoravskou energetiku, a.s. i další partnery. Řešení umožňuje sledování požadavků odběratelů a analýzy jejich přání a potřeb. To spolu s možností aktualizace katalogů přímo z podnikové databáze urychluje a zkvalitňuje obchodní procesy a umožňuje personalizaci komunikace s účastníky.

Výsledkem je maximální automatizace prodejního a nákupního procesu, která přináší všem obchodním partnerům úsporu času a finančních prostředků. Zákazníci a dodavatelé společnosti ePRIM, a.s. využívají k zadávání objednávek a nabídek zboží internetový obchodní systém Navision WebShop, který je propojený s podnikovým informačním systémem Navision Financial. Kompletní řešení je postaveno na technologii Microsoft BizTalk Server 2000 a rovněž podporuje propojení informačních systémů zákazníků a dodavatelů a výměnu elektronických dokumentů podle definovaných obchodních scénářů.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *