ICT

Hrej.cz na Seznamu

Zcela novou koncepci serveru nabízí Hrej.cz, nejobsáhlejší český katalog her, který je svým pojetím unikátní jak v ČR tak i ve světě. Hrej.cz patří do skupiny serverů provozovaných Seznamem.

Hrej.cz je nejobsáhlejší český katalog her pro všechny platformy. Nabízí aktuální novinky i bohatý archiv her ke stažení. Všechny jsou seřazeny podle žánrů či názvů. Vedle toho najdou uživatelé na Hrej.cz také návody, cheaty a řadu odkazů.

V současné době se v katalogu Hrej.cz nachází zhruba tisícovka her. Hledání v katalogu usnadňuje jeho dělení. Například žánrů je v katalogu 16, hledat je možno i podle platformy (10 – PC, Playstation, Xbox ad.). Navíc každá hra má svou kartu, která je k nalezení na jednoduché adrese (např. http://www.hrej.cz/doom3). Jsou na ní aktuální odkazy na recenze hry na dalších serverech, návody, downloady, videa, galerie screenshotů. Nachází se zde i diskuse samotných hráčů. Uživatel si navíc může hru zaregistrovat a pak bude automaticky informován o všech novinách, které s touto hrou souvisí.

Šéfredaktorem serveru je Zdeněk Polách, zakladatel a bývalý šéfredaktor herního serveru Bonusweb.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *