ICT

SPSS Directions 2004 User Conference je představením nejnovějších trendu prediktivního modelování

Použití prediktivního modelování pro snížení rizika při rozhodování bude hlavním bodem uživatelské konference, která se bude konat od 24. do 27. října 2004 v Las Vegas. Na konferenci SPSS Direction 2004, mezi jejíž sponzory patří například takové společnosti jako IBM, budou představeny nejnovější trendy a nejlepší aplikace prediktivního modelování, včetně technologií statistické analýzy, data miningu, výzkumu trhu a business intelligence.

Konference Directions osloví široké spektrum posluchačů z různých oborů a různých dovedností. Konference má šest hlavních částí: analytické CRM, business intelligence, výzkum trhu, analýza ve státní správě, tipy a triky a představení nových produktů. V každé části budou prezentovat své nejlepší aplikace, řešení a úspěchy z oblasti predikčního modelování významné obchodní i vládní společnosti, jako například American Airlines®, America Online, Inc., Centers for Disease Control, Churchill Downs, The Gallup Organization, United States Army Recruiting Command, Princess Cruises a Verizon Wireless.

Významnými řečníky na této konferenci pro tento rok budou:

  • Dennis Gonier, senior viceprezident America Online pro oblast retence zákazníků, který přednese příspěvek o tom, jak si udržet více než 35 miliónů zákazníků.
  • Robert C. Blattberg, Ph.D., spoluautor knihy “Customer Equity: Building and Managing Relationships as Valuable Assets,” a ředitel managementu prodeje na Kellogg Graduate School of Management při Northwestern University, jehož příspěvek se jmenuje “Predictive Analytics: The Enabler of Customer Equity.“
  • Richard DeVeaux, Ph.D., Williams College, katedra matematiky a statistiky, uvede příspěvek “Predictive Analytics: Making it Pay Off.“
  • Kevin Lewis a Andrew Tay, autoři knihy “Bringing Down the House” přednesou příspěvek, jak jako studenti Massachusetts Institute of Technology, využili analytický přístup k blackjacku pro vlastní strategie hry v kasinu.

Na konferenci samozřejmě také vystoupí Jack Noonan, president společnosti SPSS Inc., kteří se s posluchači podělí o své vize o důležitosti prediktivního modelování v reálném čase. Součástí jeho prezentace bude také demonstrace plně integrovaného, end-to-end systému prediktivního modelování.

Navíc před i po konferenci budou nabízeny tréninkové kurzy, vedené certifikovanými instruktory SPSS. Účastníci těchto kurzů, konaných formou workshopů, si mohou zvolit kombinaci několika různých metodologií nebo máte možnost se zúčastnit celodenního praktického tréninku. Mezi plánovanými tématy nechybí text mining, data mining, dotazování a reportování, výzkum trhu a jeho metodologie.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *