banner_left
On-line

Nextra CR má nové internetové stránky

Společnost NEXTRA CR změnila podobu svých internetových stránek. Zákazníci i další zájemci o informace se kromě nového, svěžího designu mohou těšit i na výrazně vylepšenou navigaci a zjednodušenou strukturu. Konfigurátory na stránkách pak každého zájemce o informace provedou aktuální nabídkou produktů a služeb společnosti Nextra a umožní mu vybrat si služby, které jsou pro něj optimální.

„Naše nové stránky jsou přehlednější a současní i potenciální zákazníci se na nich mnohem lépe zorientují,“ říká Petr Pacas, obchodní ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic. „Na přehlednou navigaci a snadnou orientaci na stránkách jsme kladli velký důraz, takže nyní každý najde velmi rychle informace o službách a produktech, které ho zajímají,“ vysvětluje Petr Pacas a dodává, že firemní zákazníci mají zájemz řad především o garantované služby (FIXLink čci SHDSL) nebo o nabídku služeb VPN služeb, se kterými má Nextra historicky bohaté zkušenosti. U domácnostií se nejčastěji vyhlehledávají informace o službách ADSL, u firem to jsou informace o garantovaných službách ADSL nebo SHDSL. „Výběr vhodných služeb jsme se snažili usnadnit nabídkou tzv. konfigurátorů, jejichž prostřednictvím si každý zájemce o služby zadá své požadavky a téměř okamžitě se dozví, která služba z naší nabídky je pro něj nejvhodnější,“ popisuje Petr Pacas novou možnostslužbu na internetových stránkách Nextry. Stránky jNa stránkách jsou rozšířeny i další doplňkové služby, jako jsou například informace o plánovaných úpravách sítě. Zájemce si také může či možnost okamžitě zjistitzjištění, jestli je na jeho konkrétní telefonní lince lze možné zřídit služby xDSL.

„Víme, že internetové stránky jsou často tím hlavním médiem, kde hledají zákazníci informace, a proto se snažíme jim toto hledání co nejvíce ulehčit.

Nextra si vždy zakládala na otevřenosti vůči zákazníkům. a vVěříme, že na nových stránkách je maximum snadno dostupných tohoinformací, které zákazník potřebuje k řešení svých požadavkůco může být pro řešení požadavků zákazníka a jeho finální výběr důležitéme zveřejnit,“ dodává Petr Pacas.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *