banner_left
On-line

Bart’sport otevřel oddělení „obecný sport“

Tradiční „outdoorový“ obchod Bart’sport, který je od března 2004 součástí nákupní galerie Internet Mall, zásadně rozšířil nabídku. Navíc k tradičnímu vybavení do přírody a pro horolezectví je nyní možné nakupovat i veškeré další vybavení pro sportovní vyžití, jako je fotbal, hokej, lyžování, ale i stolní tenis nebo fitness.

„Naše prodejna si za šest let svého působení získala svůj okruh příznivců, kteří oceňují naši specializaci na oblast outdooru. To se nezmění ani v budoucnu. Navíc však do našeho týmu specialistů přibyli i nadšenci sportů všeho druhu. Na Bartsportu jsme vytvořili rozdělovník, který návštěvníky k hledaným aktivitám intuitivně povede,“ uvedl David Bárta, který obchod v roce 1998 zakládal.

Nabídka sportovního vybavení na www.bartsport.cz nyní obsahuje 179 sportovních značek a přes 3500 položek sortimentu. Bart’sport provozuje i specializovanou kamennou prodejnu, ve které je možné se osobně poradit s prodavačem nebo si prohlédnout a vyzkoušet kupované zboží. Obchod má své skladové zásoby nejprodávanějšího sortimentu. „Rádi zveme zákazníky k posouzení našich cen i kompetence prodávat sportovní zboží, které je svým charakterem velmi specifické. Někdy, například při chybném výběru horolezeckého lana, přilby nebo cepínu, může jít i o život,“ odpověděl David Bárta v reakci na otázku, jak se staví k nabídkám nespecializovaných prodejců.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *