banner_left
On-line

Monetka – jediná internetová peněženka v Česku – byla znovu spuštěna

Monetka (www.monetka.cz) je znovu jediný mikroplatební nástroj určený pro vysoce bezpečné platby v internetových obchodech a pracující v reálné měně, v reálném čase a zcela bez vedlejších poplatků. Původní verze Monetky z počátku roku 2002 byla obohacena o řadu bezpečnostních a funkčních vlastností vyžadovaných Českou národní bankou k udělení souhlasu s provozem Monetky.

Nová verze Monetky byla 12. listopadu 2004 znovu spuštěna a stala se tak jediným mikroplatebním nástrojem pro vysoce bezpečné platby na internetu. Hlavní předností Monetky je fakt, že platby probíhají v reálné měně, v reálném čase a zcela bez poplatků.

Monetka je tak opět otevřená všem původním držitelům peněženek a rovněž tak všem novým zájemcům o bezpečné, rychlé a pohodlné placení na internetu.

Důvěryhodnost a bezpečnost Monetky potvrzená Českou národní bankou je podtržena samotným provozovatelem Monetky společností Computer Press předním mediálním domem a provozovatelem internetových obchodů v České a Slovenské republice.

Monetku technicky připravila stoprocentní dceřiná společnost vydavatelství Computer Press, společnost CP Online. Potvrdila tak, že disponuje výbornými znalostmi a zkušenostmi, v oblasti zakázkových řešení internetových aplikací s nejvyšší úrovní zabezpečení.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *