banner_left
On-line

Nová aplikace na www.dvere.cz

Portál DVERE.CZ spustil na adrese http://vizualizace.dvere.cz ostrý provoz aplikace umožňující návštěvníkům měnit obrázky dveří ve fotografii svého interiéru.

Aplikace s názvem Vizualizace interiérů je jednou z řady speciálních softwarových služeb, které tento server nabízí svým návštěvníkům. Umožňuje velmi snadno a rychle vyzkoušet jak budou nové dveře pasovat do stávajícího interiéru. Postup pro použití aplikace je velmi jednoduchý. Postačí pouze pořídit digitální fotografii reálného interiéru s dveřmi a dle instrukcí jej vložit do systému. Pouhým klikáním myši je pak možné stávající dveře ve fotografii nahradit kvalitními obrázky reálných dveří nabízených na českém trhu a porovnávat si, které z nich vdaném interiéru působí nejlépe.

Dle ředitele portálu, pana Richarda Röhrla, je vizualizace neocenitelným nástrojem použitelným pro všechny, kteří hledají ideální dveře do svého bytu, domu či kanceláře a nedokáží si je ve svých interiérech představit. Český trh dnes nabízí mnoho výrobků a zákazník tak má možnost vybírat z nespočtu tvarů, barev a provedení. Kvalitní obrázek stávajícího interiéru s novými dveřmi tak lehce umožní posoudit, které dveře přesně vyhovují přáním návštěvníka portálu.

Aplikace v současné době obsahuje 200 fotografií dveří. Je naplněna výrobky ze sortimentu firem SAPELI, KRONODOOR, WIPPRO, ČESKÉ DŘEVAŘSKÉ ZÁVODY, SOLO DVEŘE a JANOŠÍK. Obrázky jsou přehledně roztříděny do kategorií dveře dýhované, levné, lamino a vchodové. Výstupem ze systému je obrázek, který lze poslat mailem, vytisknou nebo samozřejmě uložit.

Portál DVERE.CZ je novým serverem, který si klade za cíl vytvořit internetové informační a obchodní centrum pro oblast dveří, zárubní, kování a souvisejících oborů.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *