banner_left
On-line

E-shop s kosmetikou a kosmetickou poradnou zdarma

První český internetový obchod s kosmetikou Krasa.cz (www.krasa.cz) se v tomto týdnu představí veřejnosti. Ačkoli internetových obchodů jsou na českém webu stovky, kvalitní e-shop s kosmetickými produkty zde dosud zcela chyběl. „Neměli bychom to prozrazovat, ale byla to vyloženě díra na trhu,“ říká Martin Rozhoň, ředitel společnosti Natural Medicaments s.r.o., která obchod Krasa.cz provozuje.

Protože Rozhoň již několik velkých internetových obchodů provozuje, věděl, že musí nabídnout „něco navíc“. Proto Krasa.cz nabízí kosmetickou poradnu. Je zcela zdarma a mohou ji využít všechny návštěvnice (ale i návštěvníci) stránek www.krasa.cz. Není potřeba před tím ani po tom uskutečnit nákup. Takovýto model už Natural Medicaments úspěšně aplikují v internetové lékárně ProZdravi.cz, kde nabízí zdarma lékařskou poradnu.

V kosmetické poradně budou pracovat dva lékaři a tři kosmetičky. V případě potřeby se řady kosmetiček a lékařů rozšíří. Na odborné lékařské a kosmetické zázemí klade Rozhoň velký důraz: „V mnoha kosmetických salónech vám sice poradí, jak být krásná. Ale přitom doporučí i věci, které mohou poškodit vaše zdraví. My se snažíme poradit, jak být krásná a přitom dlouhodobě zdravá.“ Proto také obchod nabízí i tolik přírodní a léčivé kosmetiky.

Každý zájemce o poradenství si vybere konkrétního specialistu kosmetické poradny, do formuláře vepíše svůj dotaz a do 24 hodin dostane odpověď do své e-mailové schránky.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *