ICT

ČESKÝ TELECOM spouští dárcovské SMS z pevné sítě

Přispívat na pomoc oblastem postiženým přírodní katastrofou v jihovýchodní Asii je nyní možné také prostřednictvím pevných linek. ČESKÝ TELECOM se připojil k projektu „Dárcovských SMS (DMS)“ a vytvořil řešení, které jeho zákazníkům umožňuje věnovat finanční prostředky pomocí DMS odeslaných z telefonních přístrojů připojených k pevné síti (podporujících službu SMS).

Osudy lidí v postižených oblastech nejsou lhostejné ani ČESKÉMU TELECOMU jako společnosti, ani jeho jednotlivým zaměstnancům. Ti se rozhodli uspořádat mezi sebou finanční sbírku, jejíž výtěžek věnují na konto obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni při České televizi. Částku, která bude takto vybrána pak ČESKÝ TELECOM navýší na dvojnásobek.

Unikátní služba ČESKÉHO TELECOMU, posílání SMS z telefonu pevné linky, tak může mít i charitativní rozměr a pomáhat těm, kteří tuto pomoc potřebují.

Dárcovská SMS se z pevné linky ČESKÉHO TELECOMU odesílá ve tvaru: „DMS mezera HESLO“ na číslo 87777. Na základě úspěšně odeslané zprávy obdrží zákazník potvrzovací SMS. Cena dárcovské SMS, je 30 Kč (bez DPH). Z dárcovské SMS obdrží příjemce, tedy nezisková organizace, pomoc ve výši nejméně 90 %, tj. nejméně 27 Kč. Seznam hesel pro jednotlivé humanitární akce lze nalézt na internetové adrese www.darcovskasms.cz .

Pomocí DMS z pevné linky mohou nyní zákazníci ČESKÉHO TELECOMU kdykoliv přispívat na neziskové aktivity a charitativní účely, a to například na uprchlíky, zvířata, ekology, děti, obnovu Tater nebo nejaktuálněji na pomoc obětem humanitární katastrofy v jihovýchodní Asii.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *