banner_left
banner_right
Průmysl

Minerva dokončuje dva významné projekty

Na začátku letošního roku ukončila Minerva dvě významné implementace informačního systému MFG/PRO v automobilové průmyslu. Rozsáhlé projekty byly realizovány ve společnosti TRW Lucas Varity, s.r.o., ve výrobním závodě Jablonec nad Nisou a ve společnosti Tower Automotive a.s. v Malackách, Slovensko.

TRW Lucas Varity je druhým největším světovým dodavatelem brzdových systémů pro lehká vozidla. Společnost je dnes úspěšným dodavatelem evropským automobilovým výrobcům, jako je Nedcar, VW, tuzemská Škoda Auto a.s., Renault, PSA a další. Projekt MFG/PRO pro 45 současně pracujících uživatelů byl zahájen na jaře loňského roku. Po několik měsíců byl systém MFG/PRO uveden do zkušebního provozu a po důkladné testování byl zahájen rutinní provoz.

U společnosti Tower Automotive, výrobce skeletových částí karosérií pro osobní automobily, začala implementace 25 licencí MFG/PRO v srpnu 2001 a od ledna běží aplikace v závodě v Malackách. V současné době projekt pokračuje implementací modulu EDI pro elektronickou komunikaci s dodavateli a odběrateli jako Volkswagen, Škoda Auto a SEAT.

Další automobilové společnosti v České republice a na Slovensku se systémem MFG/PRO v provozu jsou ATESO, a.s., AVC a.s. Čadca, Federal-Mogul Friction Products a.s., Johnson Controls s.r.o., Saft Ferak, a.s. a SVA TRADE s.r.o. Holýšov.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *