On-line

Et netera pro ČESKÝ TELECOM

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku a implementaci Web Content Management Systému pro externí weby společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s.

Strategií ČESKÉHO TELECOMU je maximálně využít potenciál svých webových stránek. Rychle reagovat na požadavky trhu a operativně měnit produktovou komunikaci. K naplnění této strategie potřebuje nástroj na správu internetového obsahu – WCMS (Web Content Management systém) vyšší generace. Systém, který dokáže pracovat s digitálním obsahem během celého jeho životního cyklu – od okamžiku pořízení až po jeho prezentaci a zároveň jej bude možné integrovat s interními systémy společnosti. „Naše společnost směřuje mezi nejlepší telekomunikační operátory v regionu a chce být benchmarkem firem v oboru, tedy i v oblasti internetu. K tomu potřebujeme odpovídající nástroje a dodavatele,“ řekl manažer elektronických médií společnosti ČESKÝ TELECOM, Ing. Pavel Foršt.

Implementace WCMS je součástí projektu budování Zákaznického portálu ČESKÉHO TELECOMU. Náročného výběrového řízení se zúčastnilo 14 dodavatelů. Uživatelským, technologickým i finančním požadavkům nejlépe vyhověla nabídka systému jNetPublish společnosti Et netera. „Měli jsme možnost vidět a podrobně zhodnotit několik českých i zahraničních systémů pro správu obsahu. Bylo pro nás příjemné zjistit, že v České republice existuje dodavatel, který splňuje náročné podmínky spolupráce a může svým produktem směle konkurovat renomovaným zahraničním systémům.,“ řekl Ing. Pavel Foršt.

Projekt nasazení WCMS, včetně migrace všech webů, je otázkou letošního roku. V plánu jsou integrační práce s interními systémy v rámci portálového prostředí ČESKÉHO TELECOMU. „Jsem opravdu rád, že se nám podařilo přesvědčit o našich kvalitách tak prestižního klienta jako je ČESKÝ TELECOM, řekl Martin Černohorský, výkonný ředitel společnosti Et netera a dodal: „je to další krok naší společnosti k prosazení se v sektoru velkých firem.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *