ICT

Společnost Oracle vypracovala studii Enterprise Architecture pro GE Money

GE Money, jedna z největších finančních skupin na světě, si v České republice zvolila Oracle za dodavatele studie Enterprise Architecture, která na základě analýzy stávajícího stavu IT infrastruktury definovala možnosti budoucího rozšíření a integrace klíčových informačních systémů.

Výsledkem 3měsíční analýzy je studie, jež definuje systémovou architekturu, funkční požadavky a integrační principy v těchto oblastech: operational CRM, Campaign Management, Computer credit decision-making a Loan origination and servicing. Ve studii je zároveň vymezen další rozvoj aplikací pokrývajících tyto oblasti, náklady a časový rámec realizace.

Pro provoz svých obchodních procesů využívá společnost GE Money několik různých řešení od nezávislých dodavatelů. Provoz, integrace a další rozvoj celkové architektury je komplexní úkol, a proto společnost GE Money uspořádala výběrové řízení na zpracování podrobné studie za účelem optimalizace své systémové architektury a navržení strategie jejího dalšího rozvoje.

Podmínky požadované ze strany zadavatele splnila nejlépe společnost Oracle Czech. Jistou výhodou byly zkušenosti odborníků Oracle z podobných projektů a přesné pochopení potřeb GE Money.

„Spolupráce s firmou Oracle byla velmi dobrá. Společný tým našich interních specialistů a konzultantů ze společnosti Oracle efektivně spolupracoval po celou dobu projektu a výsledek studie splnil naše očekávání. Za hlavní přínos naší spolupráce považuji především celosvětové praktické zkušenosti Oraclu jak s návrhem, tak s realizací navržené systémové architektury, dále metodické vedení při návrhu budoucí systémové architektury a celkový profesionální přístup. Díky této studii má GE Money jasnou vizi dalšího rozvoje své systémové architektury.“ uvedl Radim Šilhánek, IT Strategy Manager, GE Money

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *