Prodej

Konference Retail in Detail / Nové trendy v řízení prodeje

Rychlý vývoj struktury maloobchodu, růst klíčových řetězců a v neposlední řadě i revoluční změny technologií jsou příčinou toho, že řízení prodeje se dostává do zcela nové vývojové etapy. Nové tržní podmínky přinášejí řadu rizik, současně se však objevují nové příležitosti k dlouhodobému a ziskovému rozvoji. Využití těchto šancí je nicméně podmíněno schopností získat a správně vyhodnotit kvalitní informace a na jejich základě připravit nové obchodní strategie.

Poradenská firma INCOMA Consult by ráda k tomuto procesu přispěla a proto zaměřila další specializovanou konferenci ze série Retail in Detail právě na problematiku novinek v oblasti řízení prodeje.

Konference se pod názvem Retail in Detail / Nové trendy v řízení prodeje uskuteční dne 16. 4. 2002 v konferenčním centru hotelu Inter.Continental Praha. Obdobně jako při prvním setkání tohoto typu, které se uskutečnilo 9.10.2001 a zaměřilo se na problematiku nákupního chování, jde o formát specializované konference. Její účastníci mají možnost získat vysoce kvalitní informace od špičkových řečníků v přehledné a koncentrované podobě během jediného odpoledne.

Na konferenci vystoupí 6 klíčových řečníků. V prvé části konference se o své zkušenosti s řízením prodeje s účastníky konference podělí 3 top manageři. Obchodní firmy v této diskusi bude reprezentovat jednatel řetězce Globus Petr Vyhnálek, výrobce spotřebního zboží předseda představenstva společnosti Intersnack ČR Lubomír Chvalovský a poskytovatele informačních řešení Stig Joergensen, ředitel společnosti Oracle Czech. V druhé části konference bude prezentována analýza vývoje klíčových řetězců v kontextu evropského obchodu (Jitka Franzová a Libor Mikulášek z útvaru ConsumeScan společnosti GfK Praha) a diskutován vliv e-businessu na budoucnost maloobchodu (Jiří Donát, ředitel strategie CenTrade). Na závěr konference vystoupí Samuel Gallat, ředitel trade marketingu společnosti Opavia – LU s příspěvkem věnovaným problematice category managementu.

Podrobnější informace je připraven podat T. Krásný
e-mail:krasny@incoma.cz

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *