ICT

Společnost Oracle oceňila své nejlepší partnery ve střední a východní Evropě

Společnost Oracle Corporation udělila ocenění pro své nejlepší partnery ve střední a východní Evropě a ve Společenství nezávislých států. Oceněným firmám byly předány certifikáty na partnerských dnech Oracle PartnerNetwork Days, které se konají ve Varšavě. Ceny jsou každoročně udělovány za mimořádné obchodní výsledky partnerům, kteří nejlépe využívají partnerské příležitosti nabízené společností Oracle. Oracle tímto způsobem potvrzuje význam rozvoje a udržování partnerských vztahů ve strategicky důležitých regionech.

Ocenění Partner roku byla udělena v sedmi kategoriích včetně nejlepšího dodavatele software, nejlepších poradenských služeb, úspěchů ve veřejném sektoru a na trhu malých a středních firem. Ostatní kategorie byly určeny pro partnery, kteří dosáhli mimořádných úspěchů při implementaci různých produktů společnosti Oracle, například řešení Oracle Application Server nebo Oracle E-Business Suite.

Vítězové všech kategorií byli vybráni z 23 nominací, které předložily pobočky společnosti Oracle v jednotlivých zemích. Mezi porotci, jež byli složení z nejvyšších manažerů společnosti Oracle pro region nových členských zemí EU a Společenství nezávislých států, byl i Alfonso Di Ianni, senior viceprezident pro tento region, a Josef Švenda, ředitel pro partnerské aliance a obchodní kanály.

„Spolupráce s partnery je pro nás klíčovým předpokladem úspěchu,“ řekl Alfonso Di Ianni. „V regionu EMEA vytvářejí partneři více než 50 procent našeho obratu. Tato ocenění odrážejí odhodlání společnosti Oracle oceňovat úspěchy partnerů a podporovat jejich obchodní snahy na rychle se rozvíjejícím trhu nových členských zemí EU a Společenství nezávislých států.“

Letošní ocenění získali následující partneři společnosti Oracle:

– Oracle Warrior of the Year (Bojovník roku): Informacines technologijos UAB (Litva)
– Oracle International ISV Award (Cena pro mezinárodní ISV roku): ComArch SA (Polsko)
– Oracle Application Server Partner of the Year (Partner roku pro aplikační server Oracle): Sefira (Česká republika)
– Oracle E-Business Suite Partner of the Year (Partner roku pro řešení Oracle E-Business Suite): Borlas (Rusko)
– Oracle Public Sector Project Award (Cena Oracle za projekt ve veřejném sektoru): ComputerLand SA (Polsko)
– Oracle Consulting Award (Cena za konzultační činnost): ABG SA (Polsko)
– Oracle Technology SME Partner Award (Cena pro technologického partnera Oracle v SME segmentu): Datalock, a.s. (Slovensko)

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *