ICT

Coca-cola HBC zavádí 6 000 mobilních počítačů Symbol pro firemní mobilní aplikace

Společnost Symbol Technologies, Inc., The Enterprise Mobility Company, dodala společnosti Coca-Cola Hellenic Bottling Company (HBC) S. A., působící v oblasti Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA), firemní mobilního řešení, které má pomocí zvýšit produktivity a zlepšit efektivitu provozu v rámci organizace. Nasazení mobilních počítačů Symbol MC9000 při operacích firmy Coca-Cola v oblasti EMEA je součástí strategické iniciativy, zaměřené na zlepšení efektivity, produktivity a služeb zákazníkům, poskytovaných jejími mobilními pracovníky.

Mobilní platforma Symbol nahrazuje řadu pracovních postupů, které byly dosud založeny na práci s papírem, laptopy a kapesními počítači (PDA). Řešení pomáhá podporovat mobilní firemní strategii Coca-Cola HBC při pořizování a přenosu přesných informací, například o zásobách, plánech rozvozu a místech dodávek, když jsou pracovníci na cestách, a předávat je včas jejím mobilním pracovníkům, zákazníkům, partnerům a dodavatelům.

Coca-Cola HBC, poskytující služby více než 500 milionům zákazníků v 26 zemích, vybaví mobilními počítači Symbol MC9000 přes 6 000 poboček v EMEA. Na mobilních počítačích MC9000, které mají barevný displej, vestavěný snímač čárových kódů a podporují prácí v sítích WAN a bezdrátových Wi-Fi sítích, chce Coca-Cola HBC provozovat firemní aplikace.

Společnost Symbol poskytla čtyři upravené verze mobilních počítačů MC9000, přizpůsobené různým požadavkům provozních operací ve firmě Coca-Cola. Mezi ně patří sledování historie prodeje, stavu zásob, rentability produktu a reklamních akcí, zajištění prodeje podle aktuálních kontraktů a reklamních akcí, pomoc rozvážkovým týmům s plánováním tras a účtováním, a podpora servisních týmů při udržování zařízení, například chladicích boxů a prodejních automatů.

Handheld MC9000 je vybaven barevným displejem s velkým rozlišením pro snadné čtení uvnitř i venku, připojením k Wi-Fi bezdrátové síti Symbol, operačním systémem Microsoft® Windows Mobile 2003 pro Pocket PC pro podporu vývoje aplikací, výkonným 32bitovým XScale(TM) procesorem od Intelu a lithium-iontovými akumulátory s prodlouženou výdrží. MC9000 má navíc CCD snímač, intuitivní laserové zaměřování a automatické řízení intenzity pro zlepšení čtení jednorozměrných i dvourozměrných čárových kódů z mnoha úhlů.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *