Průmysl

Ve Skotsku byl otevřen nejmodernější výrobní závod OKI Printing Solutions

Předseda regionální skotské vlády Jack McConnell ve středu 9. listopadu slavnostně otevřel ve městě Cumbernauld nový výrobní závod OKI Printing Solutions a zároveň tak oslavil 18 let investic společnosti ve Skotsku.

Globální značka pro výrobky, aplikace a služby v oblasti profesionální tištěné komunikace, OKI Printing Solutions, ve svém závodě v Cumbernauld zaměstnává více než 500 lidí.

Po příjezdu se Jack McConnell setkal s výkonným ředitelem OKI Cumbernauld, Niallem Macdonaldem. Dostalo se mu tradičního uvítání japonské společnosti, které zahrnuje obřadní proražení sudu se saké*. Tato japonská tradice nazývaná ‘kagami wari’ symbolizuje zahájení nového obchodu nebo společného podnikání.

Nová budova o půdorysu 18 600 metrů čtverečních se nachází v ulici Oki Way 1, ve čtvrti Wardpark North v Cumbernauld. Je to pouhých pár metrů od staré budovy, která byla v rámci programu regenerace města Cumbernauld prodána maloobchodní firmě Halladale/ Carlyle.

Během své návštěvy se předseda vlády setkal se Shinozuky Sanem, prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Oki Electric Industry, Maeno Sanem, prezidentem a CEO OKI Printing Solutions, Andrewem Montgomerym, výkonným ředitelem pro oblast EMEA a zaměstnanci výrobní části závodu.

Niall MacDonald při této příležitosti uvedl: „Jsme velmi potěšeni, že můžeme v našem závodě přivítat předsedu vlády Jacka McConnella. Pro OKI Printing Solutions jsou to slavnostní okamžiky. Otevření nového závodu je zároveň důkazem stálého zájmu společnosti o místní komunitu, ale i o celé Skotsko a Evropu.“

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *