Průmysl

Applus+ IDIADA koupila společnost se zaměřením na automobilové strojírenství v České Republice

Česká společnost Airon Technic, zajišťující vývoj a konstrukční práce v automobilovém průmyslu byla nedávno začleněna do Applus+ IDIADA.

Airon Technic dodává tvůrčí design a vývojová řešení v oblasti automobilového průmyslu, od benchmarku a skic přes designové studie, visualizaci a surfacing, vývoj dílů a sestav, analýzy a simulace, výpočty, optimalizace, k technické dokumentaci a montážním výkresům. Airon Technic zaměstnává přes 40 zkušených konstruktérů a designérů a má dvě kanceláře v České republice, v Mladé Boleslavi a Hořicích.

Tento krok posílí pozici Applus+ IDIADA jako partnera poskytující kompletní strojírenství v automobilovém průmyslu díky začlenění firmy Airon Technic ve službách tak na trhu. Společné prostředky dále upevní schopnosti IDIADA provádět komplexní projekty v automobilovém strojírenství, které zahrnují jak CAD/CAE, tak testování.

Takto Applus+ IDIADA rozšíří svou mezinárodní působnost v už existujících 12 zemích napříč Evropou, Asií a Severní Amerikou. Applus+ IDIADA poskytuje služby v oblasti vývoje výrobků v automobilovém průmyslu na celém světě a zaměstnává mezinárodní team skoro 600 specialistů. Centrála a hlavní technické centrum Applus+ IDIADA, které zahrnuje moderní komplexní testovací prostor a komplex hlavních laboratoří, je umístěn blízko Barcelony.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *