Služby

Danone věnuje dětem na letní akce 200 000 jogurtů

Až 200 000 jogurtů značky Dobrá Máma věnuje o letošních prázdninách společnost Danone organizátorům letních táborů a dalších prázdninových aktivit určených dětem.

Společnost tak chce pořadatelům těchto akcí finančně ulehčit a přispět ke zdravé výživě dětí v průběhu prázdnin. O dodávku jogurtů se může ucházet jakákoliv organizace, která na léto připravuje dětský letní tábor nebo veřejnou akci pro rodiče s dětmi.

„Jsme si vědomi toho, jak těžké je dát do souladu často napjatý rozpočet letních dětských akcí a kvalitní pestrý a zdravý jídelníček. Budeme rádi, pokud tato naše iniciativa přispěje ke zdravému stravování během letních měsíců“, říká Radek Sedlecký, brand manažer společnosti Danone.

Jedním z organizátorů, kteří akci přivítali, je i Jiří Šťastný, jednatel občanského sdružení Letní tábor Alea, které pořádá dětské tábory v jihozápadních Čechách. „Zdravá strava a vyvážený jídelníček je na našich akcích jednou z hlavních priorit. Iniciativy podobného typu proto vítáme s velkou radostí, protože nám pomáhají zajistit dětem zdravou svačinu a ulehčují našemu rozpočtu,“ dodává J. Šťastný.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *