Komunikace

ABradio přináší službu MyRadio – pronájem internetového rádia

Vlastní rádio dnes může mít kdokoliv. Internetový broadcaster ABradio představuje novou unikátní službu MyRadio. Díky ní si můžete vytvořit internetové rádio zcela podle svých představ bez jakékoliv počáteční investice již za 3 tisíce korun měsíčně.

MyRadio Lite je jednoduchý a levný způsob, jak provozovat vlastní rádio. Za 3 tisíce korun měsíčně získáte neomezený 32 kbps stream a exkluzivní 192 kbps stream v rámci placeného programu Premium. Budete mít k dispozici celý hudební archív, podrobné statistiky a v ceně je samozřejmě i vypořádání poplatků s autorskými organizacemi.

MyRadio Profi je určeno náročnějším zákazníkům, kteří se chtějí provozování internetového vysílání věnovat profesionálně. Kromě všech výhod programu Lite získáte pro své posluchače kvalitnější 64 kbps stream a ABradio vám zajistí marketingovou podporu a výrobu zvukového obalu a poskytne vlastní hardware se zajištěnou technickou podporou. Rozšířená varianta MyRadio Profi + obsahuje navíc 96 kbps stream a profesionální odbavovací systém Radio Spirit.

Podrobnější informace o službě MyRadio je možné nalézt na adrese http://myradio.abradio.cz .

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *