Služby

ISH Noční Expres doručuje v Česku náhradní díly pro Canon

Poskytovatel služeb nočního expresu ISH Noční Expres, patřící od začátku letošního roku ke skupině TNT Innight, převezme pro Canon CEE GmbH distribuci náhradních dílů v Česku.

Japonský technologický koncern pověřil společnost In-night Express GmbH se sídlem ve Vídni nočními expresními dodávkami náhradních dílů pro státy Maďarsko, Česko, Slovensko, Polsko a Slovinsko. Práce všech těchto organizací Innight v jednotlivých zemích bude s okamžitou platností koordinována novým Competence Center ve Vídni.

V rámci nově získané zakázky dodává TNT Innight v těchto východoevropských zemích náhradní díly technikům firmy Canon a jejich partnerům v jednotlivých státech. Zvlášť neodkladné zásilky vyzvedává TNT Innight denně v 15:30 hodin ze skladu ve Vídni a doručuje je následující pracovní den. Díly, které jsou potřebné méně často nebo méně naléhavě, se dodávají přímo z European Part Center (EPC) společnosti Canon v Amsterdamu a jsou doručeny druhý pracovní den po objednání. Jen v měsíci květnu tak našlo svoji cestu přímo k technikům firmy Canon nebo jejich partnerům v regionu CE zhruba 700 zásilek. TNT Innight tím uskutečňuje distribuci náhradních dílů, která slučuje nejvyšší jistotu zásobování pro kritické díly s cenově výhodným doručováním jiných součástí.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *