On-line

Již 3500 připojených zákazníků! O2 TV slaví na českém trhu úspěch

Revoluční služba O2TV společnosti Telefónica O2, Czech Republic rychle zaznamenává na tuzemském trhu velký úspěch. Od 1. září 2006, kdy byla služba uvedena na trh, společnost registruje již 3500 připojených zákazníků a věří, že do konce listopadu se toto číslo více než zdvojnásobí.

O2TV přináší zákazníkům prostřednictvím pevné linky stovky filmů a široký výběr televizních kanálů a rozhlasových stanic. Uživatelům stačí pouze modem podporující službu O2TV a set-top box připojený k běžnému televiznímu přijímači. Zákazníci díky této službě nezískají pouze přístup k filmům a televizním či rozhlasovým pořadům, ale mohou využít i další výhody, které služba přináší.

Videotéka je virtuální videopůjčovna, kde si zákazníci mohou vybrat z bohaté nabídky filmů, pohádek či dokumentů a hned je shlédnout. Stejně jako u filmů z klasické videopůjčovny je budou mít k dispozici pro neomezené prohlížení po dobu 24 hodin. Nyní je ke zhlédnutí kolem 250 filmových titulů a jejich počet se bude stále rozšiřovat. Další službou je TV Archiv, který umožňuje sledovat vybraný zmeškaný film, seriál či sportovní přenos zpětně za 7 dní. Dále O2TV nabízí TV průvodce, pomocí kterého lze vyhledávat informace o programech jednotlivých televizních a rozhlasových kanálů včetně detailních informací o pořadech.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *