On-line

KAKTUS Software dokončil projekt on-line cestovního pojištění pro Callin

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, dokončila systém on-line cestovního pojištění pro společnost Callin, zprostředkovatele pojišťovacích služeb. Společnost Callin vlastní licenci pojišťovacího agenta, která umožňuje nabízet a sjednávat pojistné smlouvy třetích stran.

Nově spuštěná aplikace webového cestovního pojištění umožňuje porovnání podmínek cestovního pojištění a jeho sjednávání. Aplikace nabízí modelaci pojištění od různých pojistných ústavů, jejich modifikaci a přepočítání a kalkulaci konečného pojistného s pomocí on-line kalkulačky, která na základě zadaných údajů nezávazně vypočítá cenu pojistky. Díky tomu mají zákazníci možnost rychle a přehledně vybrat tu nejvhodnější variantu.

Zákazníci mohou pojistné hradit přímo z Webu prostřednictvím embosovaných karet, všech karet České spořitelny nebo běžným převodem na účet. Řešení je postaveno na webové technologii Microsoft .NET verze 2. Na základě úspěšně zprovozněného řešení byla společnost KAKTUS Software zvolena jako dodavatel komplexního webového portálu pro Callin, jehož implementace probíhá v současné době.

„Projekt on-line cestovního pojištění ve společnosti Callin potvrdil naší silnou pozici v oblasti aplikací tohoto typu na českém trhu,“ řekl David Kalous, managing director firmy KAKTUS Software. „Velmi si vážíme této spolupráce, která pokračuje projektem komplexního webového portálu, jehož cílem je dále zvýšit jedinečnou přidanou hodnotu poskytovanou společností Callin na nesmírně konkurenčním pojišťovacím trhu.“

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *