On-line

Nový webový portál společnosti Callin

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, úspěšně realizovala projekt dodávky softwarového řešení pro nový, nedávno spuštěný webový portál společnosti Callin (www.callin.cz). Portál založený na řešení KAKTUS Software umožňuje společnosti Callin, která na trhu nabízí a sjednává pojistné smlouvy třetích stran, zpracovávat s maximální efektivitou běžnou agendu při sjednávání pojištění, a to včetně pomoci zákazníkům při výběru pojistitele.

Nový webový portál společnosti Callin představuje moderní a kvalitní internetovou prezentaci, která díky jednoduchosti a přehlednosti poskytuje veškeré informace sloužící pro snadný výběr a sjednání pojištění.

Základním stavebním kamenem sjednávání pojištění je samotný výpočet sazeb a výsledné ceny. Ten je založen na systému webových služeb, kdy každá služba provádí kalkulace daného pojištění příslušné pojišťovny. Portál obsahuje složité výpočtové operace a diferencované sjednávací aplikace dle potřeb příslušné pojišťovny, které KAKTUS Software vyvinul v rekordně krátkém čase 8 týdnů. Portál rovněž využívá redakčního systému společnosti KAKTUS Software určeného ke kompletní administraci webových prezentací (vytváření a publikování článků, anket, bannerů apod.) Řešení, které je postaveno na platformě Microsoft .NET 2005 s datovou podporou Microsoft SQL Serveru, je integrováno s interním informačním systémem společnosti Callin.

„Webový portál obsahuje nejkomplexnější srovnávač povinného ručení na českém trhu a při všech segmentačních kritériích, které jednotlivé pojišťovny uplatňují, jej nebylo vůbec jednoduché připravit,“ říká Filip Kahoun, ředitel společnosti Callin. „Nicméně profesionální přístup pracovníků společnosti KAKTUS Software nám pomohl spustit web v dosti šibeničním termínu.“

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *