Reklama

Vánoce v brněnské Olympii? Království světla a barev!

Minout od středy 15. listopadu brněnskou Olympii znamená alespoň na okamžik zahlédnout zářící Vánoční království. Letošní Vánoce a především předvánoční nákupy zpříjemní Olympia svým návštěvníkům záplavou nádherných vánočních stromů a moderní světelnou technologií.

„Chceme naše návštěvníky co nejvíc vtáhnout právě do slavnostní a magické atmosféry Vánoc a navodit zákazníkům tu opravdovou vánoční pohodu,“ říká David Kitner k projektu letošních Vánoc v brněnské Olympii a dodává: „V našich pasážích vyroste, s jistou nadsázkou, hotové vánoční království, které bude zářit desetitisíci hvězdiček“. Vánoce budou mít letos v brněnské Olympii 4 základní barvy – bílou, zelenou, modrou a nově i oranžovou. V prostorách Olympie i u hlavních vstupů budou od středy dominovat na dvě desítky vánočních stromů ve velikostech od 5-ti do 8-mi metrů. Centrálnímu prostoru s ochozy pak vévodí unikátní bílo-oranžová kombinace. Právě v těchto barvách tady vyrostl obrovský vánoční strom a také unikátní obrovský lustr.

Stejně jako v předchozích letech vsadila Olympia na osvědčené profesionály. „Letošní vánoční dekorace brněnské Olympie budou úplně jiné, než kdy předtím. Vsadili jsme na moderní LED technologii,“ říká David Kitner. Nová technologie má jen zlomkovou energetickou náročnost a umožní tak použít mnohem víc svítidel, jen interiér centra zdobí více než 80 tisíc zářících diod.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *