Komunikace

Vytvořte nezapomenutelnou tečku za rokem 2006

Jako každý rok, přichází agentura iMagic s originálním řešením firemních PF. Je pro Vás připraven firemní produktový web s nabídkou PF pro Vánoce a Nový rok 2007. Ti z Vás, kteří tento produktový web znají, již tuší, že iMagic hlásá moderní a ekologický způsob oslovení Vašich klientů a partnerů elektronickými PF. Tato elektronická PF nabízí možnost vytvořit nezapomenutelnou tečku za rokem 2006.
Idea přání šitá na míru, kreativní zpracování a animovaná forma podtrhne image Vaší firmy tak, jak by tištěnou formou nebylo často možné.

Co to umí?
Tuto formu novoroční komunikace můžeme z technického pohledu a nejčastějšího využití rozdělit do dvou kategorií. První jsou flashová přáníčka. V tomto formátu se hojně zpracovávají animovaná přání. Lze ale vytvořit i interaktivní přání nebo dokonce jednoduchá hry s vánoční tématikou, uživatelsky velmi atraktivní a oblíbené. Druhou kategorií jsou grafické šablony pro použití v emailových programech. V těchto šablonách je možné psát osobní text tak jako při běžném použití emailu.
Vhodné je spojení obou forem. V praxi např. account manažer pošle klientovi grafickou šablonu v e-mailu, v němž mu osobně popřeje a na závěr ho vybídne ke kliknutí na odkaz vedoucí k flashové animaci umístěné na internetové prezentaci společnosti.

Jak se to dělá?
Klient nejdříve specifikuje, jakou cílovou skupinu chce oslovit, jakou myšlenku by mělo přání vyjadřovat a zda půjde o HTML grafickou šablonu nebo flashovou animaci. Agentura připraví idey, z nichž si klient vybírá. Vybranou ideu pak agentura realizuje. U složitějších ideí bývá pravidlem že napřed jsou nakresleny kreativci jednotlivé fáze animovaného děje. Po schválení výtvarného pojetí jsou animátory „rozhýbány”, dopracovány do celkového děje a kolorovány. Délka prací bývá kolem jednoho týdne, a to od počátečního zadání po skončení prací. Ukázky finálních prací si můžete prohlédnout na www.elektronicka-pf.cz.

Co je nového?
Na produktovém PF webu agentury iMagic přibyly oproti minulým rokům hned dvě služby. První službu, „Tištěná PF“, nabízí agentura iMagic za bezkonkurenční ceny a kvalitu, šité přesně podle potřeb klientů. Vyrobit se dá tištěné PF zcela originální, nebo podle již existujícího návrhu klienta. Další novou službou, je možnost odeslat si přímo z tohoto webu několik druhů animovaných PF s osobním přáním .

K stálým objednatelům PF přání agentury iMagic patří tradičně mimo jiné i celá řada reklamních agentur, státní instituce ale také společnosti jako např. PVT, Scanservis a ČEPS.

David Rovenský
Autor pracuje jako obchodní manažer agentury iMagic

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *