ICT

LogicaCMG pro InBev

LogicaCMG oznamila, že prodloužila své stávající strategické partnerství se společností InBev, největším světovým pivovarem z hlediska výstavu, a bude pro ni zajišťovat správu aplikací v 17 zemích. O státy střední a východní Evropy se tak rozšiřuje původní smlouva v hodnotě 70 milionů eur na správu aplikací firmy InBev v 8 zemích západní Evropy, kterou LogicaCMG získala letos v červnu.

Podle této smlouvy na 5 a půl roku bude LogicaCMG spravovat veškeré systémy evropské a globální centrály firmy InBev, sahající přes 12 evropských časových pásem (včetně celého Ruska). Kontrakt pokrývá stávající aplikační prostředí společnosti InBev v těchto oblastech a zjednoduší procesy kompletní (end-to-end) správy aplikací firmy.

Rozšířený kontrakt zahrnuje dalších 9 zemí, jmenovitě Rusko, Ukrajinu, Maďarsko, Českou republiku, Chorvatsko, Srbsko, Černou Horu, Rumunsko a Bulharsko. V rámci rozšíření kontraktu nabídla LogicaCMG všem dotčeným zaměstnancům v oblastech, kde působí InBev, zaměstnanecký poměr na plný úvazek.

Claudio Garcia, Chief People & Technology Officer firmy InBev, ke smlouvě uvedl, že „po úspěšném přechodu našich podnikových a aplikačních služeb v západní Evropě pod správu společnosti LogicaCMG na začátku roku nyní, budeme pokračovat ve zjednodušování aplikačních služeb firmy převedením také podnikových systémů ve střední a východní Evropě do správy LogicaCMG. Díky tomu budeme schopni zajistit jednotný přístup ke svým aplikačním službám po celé Evropě a snížit náklady a zároveň zachovat vysokou úroveň služeb.”

Jim McKenna, chief operating officer firmy LogicaCMG, uvedl: „Rozšíření naší outsourcingové smlouvy se společností InBev je dalším dokladem schopnosti LogicaCMG beze zbytku využít zkušeností s hodnotově orientovaným outsourcingem a vertikálním odvětvím, a poskytnout tak zákazníkům komplexní, vysoce kvalitní službu. Jako hlavní strategický outsourcingový partner společnosti InBev využíváme své široké globální přítomnosti a rozsáhlých znalostí, abychom zlepšovali poskytování služeb zákazníkovi a zajistili mu snížení nákladů. Zaměstnanci firmy InBev, kteří nastupují do LogicaCMG, s sebou přinášejí bohaté zkušenosti, takže se těšíme na jejich příchod do skupiny.“

– red –

Čtěte také