Průmysl

Nokia se připojuje do budoucnosti v reklamní kampani k filmu Minority Report

V souvislosti s premiérou filmu Minority Report spustí Nokia reklamní kampaň, kde se objeví Nokia 7650 v Evropě, na Středním východě, v Africe a v pacifické části Asie a Nokia 9290 Communicator v Severní a Jižní Americe. Minority Report z produkce společností Twentieth Century Fox a DreamWorks Pictures režíroval Steven Spielberg a hlavní roli v něm hraje Tom Cruise.

Tento futuristický thriller je založen na povídce Philipa K. Dicka o soudním systému budoucnosti, kde jsou vrazi zatýkáni a odsouzeni dříve, než se dopustí zločinu. Tom Cruise v roli poručíka Johna Andertona, šéfa této jednotky ‚prevence zločinu,‘ je obviněn z vraždy, kterou ještě nespáchal. Film se odehrává ve Washingtonu D.C. v roce 2054. Minority Report má premiéru ve Spojených státech 21. června 2002.

Šéf divizie Nokia Design Frank Nuovo navrhl futuristické koncepty komunikačních zařízení exkluzivně pro Minority Report. „I když je navrhování budoucnosti komunikačních zařízení naší každodenní prací, tento film mi poskytl vzrušující příležitost podívat se ještě dál do budoucnosti a představit si, jak by lidé mohli komunikovat v roce 2054. Ale i dnešní uživatelé telefonů Nokia se mohou ‚připojit do budoucnosti‘ s našimi technologicky vyspělými, uživatelsky vstřícnými mobilními terminály,“ řekl Frank Nuovo, Chief Designer, Nokia Design.

Digitální služby s tématikou filmu Minority Report budou k dispozici v klubu Club Nokia (www.club.nokia.com) v Evropě, na Středním východě, v Africe a v pacifické části Asie. Bude se jednat o standardní a polyfonní vyzvánění, obrázky a animace (loga, obrázkové zprávy, animované spořiče displeje).

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *