Reklama

Lepidla Pritt slibují: „Kdo lepí, letí na dovolenou“

Pod názvem „Kdo lepí, letí“ pořádá divize Lepidel společnosti Henkel ČR se svými lepidly Pritt novou spotřebitelskou soutěž, jejíž tři vítězové získají poukaz na letecký zájezd k moři dle vlastního výběru. Za nákup tekutých lepidel Pritt v období od 19. ledna do konce března 2007 lze kromě tří zájezdů získat i další atraktivní ceny, jako je sada opalovacích krémů Astrid nebo sprchové gely značky Fa.

Podmínkou zařazení do slosování o poukaz na dovolenou je zakoupení minimálně dvou tekutých lepidel značky Pritt, a to výrobků Pritt Gamafix, Pritt Školák, Pritt Pen nebo Pritt Klovatina. Z výrobků je třeba vystřihnout EAN kódy a nalepit je na soutěžní kupón-letenku nebo na korespondenční lístek. Zájemce o účast v soutěži vyplní své jméno, adresu a telefon, do rohu soutěžní karty nebo korespondenčního lístku napíše heslo „Pritt soutěž“ a nejpozději v poslední den konání soutěže (tj. nejpozději dne 31. 3. 2007) odešle soutěžní kartu nebo korespondenční lístek poštou na adresu organizátora soutěže: Henkel ČR, spol. s r.o., U Průhonu 10, 170 04 Praha 7. Doklad o nákupu lepidel je třeba uschovat, protože případná výhra bude vydána jen proti tomuto dokladu.

Trojici vítězů hlavní ceny vylosuje zástupce společnosti Henkel ČR za účasti notáře ze všech platných přihlášek. Stovka nejrychlejších soutěžících, jejichž přihlášky budou splňovat podmínky zařazení do soutěže, získá sadu opalovací kosmetiky Astrid. Dalších pět set nejrychlejších pak obdrží sprchové gely Fa. Rozhodující je přitom datum odeslání zásilky. Soutěž ve vybraných prodejnách podpoří plakáty a další POS materiály. V obchodech je rovněž možné získat tzv. letenku, na kterou lze EAN kódy z výrobků Pritt lepit. Místo této letenky stačí použít i běžný korespondenční lístek.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *