Branding

Společnost Spar představuje novou exkluzivní značku Rubin

Zákazníci prodejen sítě Interspar se mohou těšit na novou exkluzivní značku Rubin, která je v červnu letošního roku uváděna na trh. Značka Rubin nabídne zákazníkům zboží nadstandardní kvality do ložnice a koupelny za senzačně nízké ceny.

Pod značkou Rubin bude možné zakoupit froté zboží jako ručníky, osušky, žínky a předložky do koupelen. Pro výrobu zboží značky Rubin jsou používána pouze vysoce kvalitní vlákna z té nejjemnější bavlny, která tak zaručují jedinečnou měkkost zboží. Froté výrobky jsou vyráběny v kvalitě 500 g/m2 a koupelnové předložky 1000 g/m2. Ručníky, osušky i koupelnové předložky nabízíme ve dvou velikostech a v širokém spektru barev.

Rubin dále představuje zboží do ložnic, a to povlečení s atraktivním designem z prvotřídních materiálů a dále jersey a froté prostěradla různých rozměrů a barev. Ložní soupravy v pěti různých materiálech a v top moderních designech jsou velmi příjemné na dotek. Sortiment sahá od vznešených vzorů až po veselé motivy. Téměř všechny druhy výrobků Rubin jsou vybaveny praktickým zipem a velmi snadno se udržují.

Rubin

Společnost Spar chce značkou Rubin oslovit své zákazníky a nabídnout jim nadstandardně kvalitní zboží do jejich ložnic a koupelen, a to za skvělé ceny. Rubin je značka určená náročnějším zákazníkům, pro než je rozhodující kvalita, jedinečnost a i atraktivnost nabízeného zboží při zachování výjimečně nízké ceny.

Značku Rubin bude provázet silná kampaň včetně „mokré“ reklamní kampaně a mokrých stop, které naleznete na podlaze v prodejnách Intersparu. S vodou se také budou pojit promotion akce Rubinu, které se na léto chystají na různých plážích, v areálech plné zábavy, např. v O2 Žlutých lázních a dalších oblíbených místech.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *