Reklama

Michael Schumacher nastupuje do Bacardi

Bacardi Limited, největší soukromě vlastněná společnost, zabývající se výrobou a distribucí alkoholických nápojů na světě, oznámila, že uzavřela smlouvu s Michaelem Schumacherem, sedminásobným mistrem světa Formule 1. Schumacher se stane vyslancem společnosti pro globální společenskou odpovědnost.

Od ledna 2008 bude Schumacher pracovat ve firmě Bacardi. Schumacher bude mít za úkol šířit globální kampaň firmy s názvem „Nesedej za volant, pokud jsi pil“. Tato kampaň je součástí programu globální společenské odpovědnosti firmy.

„Těším se na spolupráci s firmou Bacardi na této důležité globální kampani „Nesedej za volant, pokud jsi pil“. Během své kariéry jsem se podílel na mnoha kampaních zaměřených na bezpečnost na silnicích. Tuto iniciativu považuji za velmi důležitou. Firma Bacardi si zaslouží ocenění za úsilí, kterým se snaží vštěpovat globálnímu publiku odpovědnost za volantem,“ řekl Michael Schumacher.

„Michael je nejslavnější a nejúspěšnější řidič na světě. Nemohli jsme si přát lepšího vyslance. Je velmi respektovaný za svou podporu kampaním zaměřeným na bezpečnost silničního provozu. My věříme, že bude schopen poselství kampaně „Nesedej za volant, pokud jsi pil“ sdělit široké globální veřejnosti. Těšíme se na příští rok, kdy spolu budeme pracovat na našich projektech,“ řekl Andreas Gembler, prezident a generální ředitel firmy Limited.

Obrázek Michaela Schumachera bude používán v celé řadě reklamních aktivit, včetně televizní reklamy, tiskové reklamy, venkovní reklamy a internetové reklamy. Hlavním poselstvím bude kampaň „Nesedej za volant, pokud jsi pil“ spolu s poselstvím týkající se rozumné konzumace alkoholu. Kampaň bude spuštěna na začátku roku 2008.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *