Knihy

Kniha „Působivá prezentace a přednáška v angličtině“

Jak vést prezentace a přednášky v angličtině a používat při tom nejen správné a přesné formulace a výrazy, ale působit také přesvědčivě, sebejistě a uvolněně? Jak přednášet zábavně a s důrazem na to nejdůležitější? V čem spočívá tajemství nejlepších amerických přednášecích technik? Manažeři, obchodníci, poradci, lektoři a všichni ti, kteří potřebují perfektně zvládnout prezentaci či přednášku v anglickém jazyce, v knížce najdou praktické rady, techniky a příklady, jak působivě prezentovat a přednášet, a speciálně jak vést dokonalé přednášky a prezentace v angličtině.

Dozvíte se, jak prezentaci zajímavě zahájit, vést její průběh, jak ji působivě zakončit a řídit následnou diskusi, jak otázkami a dalšími prostředky zaujmout publikum a udržet jeho pozornost, jak využít technické prostředky a vizualizaci, jak se vypořádat s obtížnými situacemi a otázkami, jak zapůsobit řečí těla, jak si přednášku naplánovat a vyzkoušet, a jak všechny uvedená pravidla využít i při jiné komunikaci – na porad ách, při obchodních jednáních, telefonování a společenské konverzaci. Konkrétní příklady v angličtině, zlatá pravidla pro perfektivní přednášku a prezentaci a kontrolní seznamy vám pomohou stát se dokonalým přednášejícím či prezentátorem.

Autor knihy Mario Klarer je univerzitním profesorem na Institutu pro americká studia na Universitě v Innsbrucku a autorem několika odborných knih a vědeckých pojednání. Byl řádným vysokoškolským profesorem na Institutu pro anglistiku na Universitě Neuchâtel (Švýcarsko) a hostujícím profesorem v English Departments na Universitě v Pennsylvánii (Filadelfie) a na Columbia University (New York). Absolvoval několik badatelských stáží na Getty Center for the History of Art and the Humanities (Kalifornie) a v National Humanities Center (Severní Karolína). Mario Klarer působí jako poradce známých mezinárodních firem a koncernů v otázkách techniky prezentace s ohledem na mezinárodní aspekty.

Kniha vyšla v nakladatelství Grada
17×24 cm, 160 stran
978-80-247-1808-8
katalog. č. knihy: 2849

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *