banner_left
ICT

S&T otevírá SAP kompetenční centrum zaměřené na infrastrukturní řešení

Systémový integrátor S&T otevřel Kompetenční centrum pro infrastrukturní řešení SAP ve slovenské Žilině. Centrum bude zákazníkům poskytovat podporu a konzultace v oblastech správy dokumentů, archivace a zabezpečení systémů SAP postavených na platformách EMC² a IBM.

„Tuzemští zákazníci SAP tak mohou využít kombinace nejlepších technologii lídrů trhu, jimiž jsou společnosti EMC² a IBM. Díky geografické blízkosti kompetenčního centra již nyní registrujeme značný zájem českých zákazníků o konzultace v oblasti outsourcingu a optimalizace a centralizace infrastruktury pro SAP,“ řekl marketingový ředitel společnosti S&T CZ Otta Matoušek.

Kompetenční centrum se zaměří zejména na řešení správy podnikových dokumentů a obsahu (Enterprise Content Management) s funkcemi automatizace podnikových procesů a řízení toku dokumentů – od snímání a ukládání dokumentů až po portálovou integraci do systému SAP. Nabízená řešení budou využívat technologie systému EMC² Documentum. Zvláštní pozornost bude věnována archivaci transakčních dat, správě tiskových úloh a zpracování příchozích dokumentů. Pro tyto účely budou zejména využívány systémy Documentum Archive pro SAP, Documentum Content pro SAP a Documentum Archive pro ECM² centra.

Infrastruktura je klíčovým prvkem všech IT řešení a musí vyhovovat podnikovým procesům. Druhým hlavním zaměřením kompetenčního centra proto bude poskytování podpory pro konzultanty a architekty S&T při navrhování infrastruktury systémů SAP založených na technologiích IBM a ECM². „Kompetenční centrum poskytne praxí ověřené návrhy infrastruktury včetně testovacího prostředí a zároveň bude zajišťovat potřebná školení. K dispozici budou rovněž koncepty řešení virtualizace, zajištění vysoké dostupnosti IT systémů a zálohování,“ dodal Otta Matoušek.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *