Reklama

dm dlouhodobé ceny

dm pokračuje ve své úspěšné strategii dlouhodobých cen. dm dlouhodobé ceny odlišují společnost dm drogerie markt od konkurence a nabízí zákazníkovi skutečně příznivou cenu, která neplatí jen v krátkém akčním období, ale po dobu minimálně 4 měsíců.

Již od ledna 2007 garantuje dm zákazníkovi dlouhodobě příznivé ceny a zákazník tak nemusí ztrácet čas sledováním jiných akčních nabídek na trhu.
dm dlouhodobé ceny znamenají, že každé snížení ceny v dm je platné po dobu minimálně 4 měsíců. Pokud tedy v období 4 měsíců dojde ke změně ceny výrobku, může to být pouze její další snížení. Každý zákazník se velice snadno může přesvědčit o tom, odkdy nebyla cena výrobku zvýšena, díky datu poslední změny ceny, které je uvedeno na regálové etiketě.
Výrobky, u nichž dm garantuje dlouhodobé ceny, se postupně obměňují. Pro snadnou orientaci zákazníků jsou označeny červeným plastovým závěsem u regálové etikety. Zákazník tedy již na první pohled zjistí, které výrobky jsou pro něj dlouhodobě cenově výhodné. Motto této cenové strategie zní: „GARANTUJEME! Každé snížení cen v dm platí min. 4 měsíce.“

I nadále pokračuje oblíbený věrnostní program active beauty Svět výhod, který bude od ledna 2008 ještě výhodnější. Stejně jako dosud obdrží zákazník za každých 100 Kč svého nákupu jednu samolepku, kterou si nalepí do hrací karty. Za 10 nasbíraných samolepek odmění dm věrného zákazníka slevovou knížkou s kupony na slevu, jež je nově zvýšena z původních 25 % na 50 %! Uvedená sleva 50 % se týká nejen výrobků z oblasti krásy a zdraví vybraných s ohledem na právě probíhající roční období. Za hrací kartu zaplněnou 15 samolepkami zůstává sleva 10 % na celou hodnotu příštího nákupu, nově obdrží zákazník navíc slevovou knížku s kupony na slevu 50 % na vybrané výrobky.
V kombinaci dm dlouhodobých cen a desetiprocentní slevy z active beauty Světa výhod se tak nákupy v dm stávají ještě výhodnějšími.

– red –

Čtěte také