Služby

Osvícený business

Ukažte se v dobrém světle. Ať už se jedná o výrobek, restauraci nebo event pro zákazníky, pomůže vám lasershow, scénické osvětlení nebo lightdesign.
A záleží jen na vás, jaké to bude: strhující představení produktu, nezapomenutelná výroční konference nebo „pouhé“ vytvoření atmosféry v baru.

Proč? Podívejte se z okna a vzpomeňte si, jak barva světla dokáže proměnit nudnou fasádu v umělecké dílo. Světlo pak okořeňte fantazií a dostanete lasershow či lightdesign – jedinečný zážitek, o kterém se nedá vyprávět, je nutné ho prožít na vlastní smysly. I proto bylo grand opening Centra Chodov v Praze tak působivé a nový model Peugeotu 308 přivítán s takovou slávou.

Světlem dokážeme proměnit obyčejnou budovu i klasický interiér v plochu plnou překvapení, každou firemní prezentaci, oslavu výročí nebo jakoukoli jinou příležitost v nezapomenutelný moment. Bez ohledu na velikost – originální mohou být výlohy i fasády, stejně jako obří konstrukce nebo restaurace či bar, veletržní stánek i samotné prodejny. Holografická stěna FogScreen pak dokáže mnohem víc – vytvoří virtuální model přímo kolem vás. A vašim obchodním partnerům předvede vše, co chcete ukázat.

Více informací najdete na www.laserdesign.cz nebo se domluvte s Františkem Michálkem na telefonu 608 033 041 či e-mailem frantisek@maxistore.cz.

– pr –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *