Komunikace

Canon zachytí emoce fotbalových příznivců EURO 2008 přímo na stadionech

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu a oficiální sponzor mistrovství Evropy UEFA EURO 2008 konaném ve Švýcarsku a Rakousku pro návštěvníky turnaje připravuje ve všech osmi městech šampionátu unikátní zážitky.

Ve Vídni a Basileji zřídí Canon unikátní hi-tech prostory nazvané EURO Flash tunely. Půjde o 17 metrů dlouhé haly obsahující expozici 12 historických fotbalových fotografií, z nichž se každá bude vztahovat k jednomu z dosavadních uplynulých ročníků mistrovství Evropy. K prezentaci fotografií budou sloužit inovativní světelné technologie. Vstup do EIRO Flash tunelů bude pro fanoušky zdarma. V každém z nich uvidí návštěvníci 12 zcela odlišných sekcí, které budou doplněny o animované obrázky slavných fotbalových okamžiků a obohaceny o světelné a zvukové efekty.

V Salcburku a Curychu Canon rozšíří EURO Flash tunnel ještě o výstavu EURO wall, která rovněž nabídne ucelený soubor historických fotografií věnovaných evropským šampionátům.

Ve nabídnou navíc fotografické týmy Canonu fanouškům možnost nechat se vyfotografovat. Výsledné fotografie bude možné prohlížet si a stáhnout z webových stránek Canonu. Návštěvníci rovněž budou moci získat jeden z náramků se značkou Canon / UEFA EURO 2008.

James Leipnik, Chief of Communications & Corporate Relations Canon Europe k tomu uvedl: „Jsme rádi, že můžeme jako oficiální sponzor UEFA EURO 2008™ na tomto turnaji prezentovat takovou skvělou výstavu plnou emocí a velkých fotbalových momentů. Zároveň umožňujeme fanouškům zachytit jejich emoce a odnést si svoji fotografii jako památku na takový velký zážitek.“

Alan Ridley, Head of Sponsorship & Event Promotion, UEFA, dodal: „Předpokládáme že během 23 dnů turnaje navštíví zóny pro fanoušky milióny lidí. Na velkoplošných obrazovkách v nich bude možné sledovat všech 31 zápasů šampionátu. Jsme nadšeni, že Canon se bude výrazně podílet na zážitcích fanoušků během turnaje UEFA EURO 2008™.“

Canon EURO Flash tunel bude 17 metrů dlouhý, 3 metry široký a 3,6 metrů vysoký. Bude postavem ze skleněných vláken a hliníku, vnitřní chodník bude z oceli.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *