Reklama

Marketingová kampaň provází otevření nového supermarketu SPAR v Kroměříži

Otevření nového supermarketu SPAR v Kroměříži, který přivítá své první zákazníky 25. června v sedm hodin ráno, sebou přináší bohatou marketingovou kampaň.

Již několik dní před samotným otevřením nové prodejny jsou pro posluchače rádia Kiss připraveny soutěže o SPAR poukázky na nákup zdarma, čtenáři denního tisku se pak v Kroměřížském deníku setkají s velkou inzertní kampaní informující o otevření nové prodejny Spar. V ulicích města budou navíc na tuto událost upozorňovat promo týmy v ekologických automobilech poháněných zemním plynem, ze kterých budou hostesky rozdávat čerstvou, zdravou snídani od společnosti SPAR. Tyto ekologické automobily vypouštějí do ovzduší o 90% méně škodlivin, než běžná auta.

Slavnostní otevření zpestří bohatý program na pódiu, které bude ozdobené vodopády z čerstvých jablek. Zde se také každou hodinu probudí víla čerstvosti, která se nad pódiem bude vznášet. Na pódiu návštěvníci uvidí hudební vystoupení a akrobatické výstupy. Nejmenší návštěvníky pak SPAR skřítci pobaví malířskou výchovou a pohádkou a chybět nebude ani vystoupení hudební školičky a disko SPAR.

Celý program budou provázet vstupy moderátora Petra Zvěřiny, který bude informovat o průběhu celého dne, co mohou návštěvníci získat, zažít a vidět. Všechny přítomné jistě potěší také soutěže.

Zákazníci dostanou v den otevření ke svému nákupu tašku zdarma. U každé pokladny jim bude navíc hosteska pomáhat s nákupy a rozdávat losy, na které budou moci vyhrát zajímavé ceny. Mezi hlavní výhry patří tři zájezdy pro dvě osoby do Paříže a další hodnotné ceny, jako například Apple i-Pod, fotoaparát a další pěkné ceny.

Tento den bude výjimečný ještě tím, že kameloti v tričkách s logem Sparu budou v Kroměříži zdarma rozdávat speciální mutaci deníku Metro.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *