Reklama

Reklamní kampaň KIA cee´d ve spojení se společností UniCredit

V létě uzavřená dohoda o spolupráci v oblasti poskytování finančních služeb mezi leasingovou společností UniCredit Leasing a importérem KIA Motors Czech se objeví již v podzimní reklamní kampani na model KIA cee´d. Vedle hlavní mediální kampaně využijí obě společnosti pro prezentaci nabídky financování vozidel KIA cee´d akčních letáků. Letáky budou distribuovány v průběhu měsíců září a říjen po všech regionech České republiky v celkovém počtu dva miliony kusů.

V rámci spolupráce jsou dealeři značky KIA vybaveni nabídkovým kalkulačním softwarem, který jim umožní obratem sestavit a vytisknout podmínky leasingu, úvěru nebo splátkového prodeje, dle konkrétních požadavků klienta. Samozřejmostí je výhodné havarijní pojištění a povinné ručení.

Hlavní podzimní kampaň na Auto roku 2008, KIA cee´d, začíná 8. září a bude pokračovat následující dva měsíce. Objeví se jak v TV spotech, tak i v tiskové inzerci v denících i tematicky zaměřených magazínech, na internetu a na téměř 290 venkovních plochách. Argumenty pro koupi právě tohoto modelu využívají rovněž prvků srovnávací reklamy.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *