Reklama

Tesco představuje bNatural, stoprocentně přírodní kosmetiku

Stejně jako o biopotraviny roste také zájem o přírodní kosmetiku. Na stále se zvyšující poptávku zákazníků na vše, co je bio, reaguje Tesco Stores ČR uvedením nové řady biokosmetiky bNatural. Řada obsahuje 45 přípravků a doplňků určených pro péči o tělo, pleť a vlasy. bNatural je přírodní nejen díky svému názvu, ale zejména díky svému složení. Přípravky jsou vyrobeny pouze z přírodních látek a navíc obsahují zcela unikátní složky, jako jsou olej Inca Inci, zambijský med a včelí vosk. Co v nich naopak nenajdeme, jsou umělá barviva, syntetické vůně a paraben.

Obliba bio pronikla nejen do oblasti potravin, ale také do sféry kosmetických přípravků. Potom, co Tesco v loňském roce představilo novou řadu biopotravin Tesco Organic, přichází firma s dalšími produkty, které se pyšní označením bio – biokosmetikou značky bNatural. „V současné době je v běžné prodejní síti jen málo kvalitních kosmetických výrobků, které jsou účinné, stoprocentně přírodní a navíc cenově dostupné. Proto jsme se rozhodli uvést na trh novou řadu bNatural, která splňuje zmiňovaná kritéria. Kosmetika je vhodná pro ženy, muže i děti a samozřejmě také pro ty, kteří trpí různými alergiemi nebo ekzémy,“ říká Mirka Ondruchová, Business Planning Manager Tesco Stores ČR.

S biokosmetikou bNatural se mohli někteří zákazníci obchodů Tesco setkat již během léta. „Omezený sortiment bNatural jsme představili v rámci pilotního projektu již během července a srpna ve vybraných obchodních domech Tesco. Biokosmetiku této značky si naši zákazníci ihned oblíbili, a to díky jedinečnému složení a příznivým cenám. Proto jsme se nyní rozhodli řadu rozšířit a představit ve všech obchodních domech a velkých hypermarketech Tesco po celé České republice,“ informuje Mirka Ondruchová. Biokosmetika bNatural je vyvíjena exkluzivně pro řetězec obchodů Tesco.

bNatural obsahuje přípravky a doplňky pro kompletní péči o pleť, pokožku a vlasy. Všechny výrobky od pěny do koupele a sprchových gelů, přes přípravky před usnutím, hydratační krémy na pokožku, pleť a ruce až po vlasovou kosmetiku obsahují účinné rostlinné látky a minerální oleje bez parabenu. Řadu bNatural vyvíjel pro Tesco speciální tým složený z mezinárodně uznávaných odborníků. Výsledkem toho je, že řada obsahuje zcela unikátní látky, jako jsou olej Inca inchi a zambijský med a včelí vosk.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *