Reklama

Ambi Pur rozšířil řadu hypoalergenních osvěžovačů Puresse

Poté, co na trh úspěšně uvedla první hypoalergenní osvěžovače vzduchu ve spreji Ambi Pur Puresse, představuje nyní společnost Sara Lee nové produkty v této unikátní a ke zdraví ohleduplné řadě. Nově jsou k dostání klasické elektrické osvěžovače vzduchu Ambi Pur Puresse a Ambi Pur 3Volution Puresse. Výrobky řady Puresse jsou přitom jedinečné tím, že jsou jako jediné na trhu hypoalergenní a mohou se chlubit prestižním oceněním celosvětově uznávané Britské alergologické asociace (BAF). Společnost Sara Lee pro rozšíření řady připravila masivní marketingovou kampaň.

Hypoalergenní vůně v nové podobě
Nové elektrické osvěžovače, kterými Ambi Pur rozšiřuje řadu Puresse, jsou k dostání ve dvou odlišných variantách vůní – COTTON (bavlna) a AIR (svěží vzduch). Zároveň jsou, kromě formy ve spreji, k dispozici nově i ve dvou dalších typech osvěžovačů. Na trhu jsou klasické elektrické osvěžovače Ambi Pur Puresse, které obsahují jeden parfém a lze u nich podle potřeby měnit intenzitu vonného účinku. Jedna vonná náplň vydrží až 80 dní. Dalším novým typem osvěžovače v řadě Puresse je Ambi Pur 3Volution Puresse. Ten obsahuje tři různé parfémové obměny základních vůní, které se harmonicky prolínají a samovolně se střídají po 45 minutách. Také Ambi Pur 3Volution Puresse nabízí možnost nastavit sílu účinku podle individuální potřeby a vydrží až 90 dní. Oba typy osvěžovačů se aktivují zapojením do elektrické zásuvky.

Marketingová podpora pro celou řadu Puresse
Od října 2008 realizuje Sara Lee intenzivní marketingovou kampaň zaměřenou na celé portfolio Ambi Pur Puresse, tedy sprejů i nových elektrických osvěžovačů. Hlavními nástroji kampaně jsou TV spoty a PR aktivity zacílené na lifestyle magazíny a internet. Silná bude také in store podpora – POS materiály a stojany vyznačující se svěžím designem řady Puresse, miniletáčky a výlohové sety v prodejnách, ale také hostesky nabízející výrobky k otestování nebo podpora prodeje formou dárků za nákup.

Jediné hypoalergenní osvěžovače vzduchu
Osvěžovače Ambi Pur Puresse byly vyvinuty speciálně s cílem snížit riziko vzniku kožních alergií. Osvěžovače lze tedy bez obav používat v celém bytě a není nutné mít obavy ani když se vonná látka dostane do styku s pokožkou. „Na řadu Ambi Pur Puresse jsme opravdu pyšní,“ říká Romana Váchalová, Brand Managerka značky Ambi Pur a dodává, „díky svým jedinečným hypoalergenním vlastnostem získala tato řada prestižní osvědčení Britské alergologické asociace, což je celosvětově uznávaná instituce zabývající se osvětou, výzkumem a prevencí v oblasti alergie.“ Osvědčení BAF vlastní jen velmi málo výrobků na trhu a mezi osvěžovači vzduchu se jím může chlubit pouze Ambi Pur Puresse.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *