On-line

Česká firma Anna & Viktorie prodává přes nový unikátní e-shop

Mladá, ryze česká firma Anna & Viktorie je prodejcem a dovozcem zboží té nejvyšší kvality od mnoha světových značek vyrábějících dětské oblečení, hračky, školní potřeby, kočárky, autosedačky, dětský nábytek a další praktické věci pro miminka a jejich maminky. Mezi tyto firmy patří např. Sigikid, HABA, Esprit, Noppies, Lief, Queen Mum, Belly Button, Boob, Bugaboo, Noël nebo Crocs. Na rostoucí poptávku po tomto druhu zboží dynamicky se rozvíjející společnost zareagovala kompletní proměnou svých internetových stránek www.annaviktorie.cz a vybudováním technicky dokonalého internetového obchodu. Díky němu si zboží prodávané ve čtyřech kamenných obchodech v Praze mohou pořídit i nepražští zákazníci z celé ČR.

Internetové stránky Anna & Viktorie jsou nyní velmi přehledně rozděleny do dvou částí. V té firemní jsou k dispozici údaje o firmě, aktuální přehled novinek z oblasti dětských potřeb (kočárky, autosedačky, oblečení, hračky), vzdělávání, nabídka zajímavých akcí atd. Druhou část tvoří samotný internetový obchod, kde si zákazníci mohou pohodlně nakoupit a získat informace o jednotlivých výrobcích. Obchod je přímo propojen s prodejním systémem, takže zákazník okamžitě zjistí, zda a kdy bude zboží k dodání a pod svým přihlášením se průběžně dozvídá, v jaké fázi realizace se jeho objednávka právě nachází.

S inovacemi, které přinesl zmodernizovaný web, jsou lidé ze společnosti Anna & Viktorie navýsost spokojeni. Propojení skladového a prodejního systému totiž přineslo značnou časovou úsporu při vyřizování objednávek, možnost velmi rychlé aktualizace nabídky zboží a výrazné zefektivnění logistiky.

-red-

Čtěte také