Reklama

Netradiční nápady na dárky na novém vánočním serveru

Společnost Cetelem připravila pro všechny zájemce nový vánoční server http://vanocni.aurakarta.cz, kde lze nalézt inspiraci, jak potěšit své blízké vhodným a zároveň zajímavým dárkem. Své vánoční nákupy mohou klienti zároveň financovat prostřednictvím spotřebitelských úvěrů, o které je v předvánočním období každoročně zvýšený zájem.

„Již v minulém roce jsme premiérově spustili vánoční webovou prezentaci a u klientů se těšila velkému zájmu. Z tohoto důvodu jsme letos rozšířili server nejen o další zajímavé vánoční informace, ale zároveň jsme chtěli klienty inspirovat pro nákup netradičních dárků“, uvedla ředitelka Správy marketingu a komunikace, Ing. Gabriela Pithartová.

Vánoční server umožňuje klientům podle jimi zvolených parametrů (věk a pohlaví obdarovaného, předpokládaná finanční výše dárku) nabídnout řadu nápadů na neotřelé dárky. Kromě přehledné struktury přináší web i zajímavé informace, které se pojí se Štědrým dnem v České republice i v zahraničí; milovníky kuchyně čeká několik způsobů úprav vánočního kapra nebo návod na přípravu různých druhů bramborového salátu. Informace o Vánocích doplňuje sekce financování formou účelových a neúčelových Osobních půjček Cetelem nebo kreditní kartou AURA PLUS.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *