Reklama

Největší plazmový formát v digitální reklamě poprvé v České republice

V Nákupním centru Palác Flóra v Praze proběhla instalace nové obří reklamní plochy složené ze tří největších sériově vyráběných plazmových panelů na světě. Panely s úhlopříčkou 262 cm (103 palců) vyrobila společnost Panasonic Corporation, která je leaderem v oblasti plazmové technologie. Majitelem a provozovatelem sestavy unikátních obřích plazmových panelů je reklamní agentura BONUSS-CZ.

„Největší plazmový panel na světě nabídne jak zadavatelům reklamy, tak návštěvníkům Paláce Flóra poutavý reklamní formát s kvalitním obrazem v plném rozlišení Full HD, nekompromisní kvalitou podání barev a věrným zobrazením dynamiky pohybu,“ uvádí Radka Karlová, produktová manažerka společnosti Panasonic Czech Republic a dodává „Pro instalaci ve Flóře byl určen model se speciální antireflexní vrstvou Anti Glare, který je vhodný do prostor s vysokou intenzitou okolního světla.“

Kromě špičkové zobrazovací technologie a nadstandardní velikosti plazmových panelů je instalace unikátní i svým kreativním řešením. „Použili jsme tři panely s úhlopříčkou 262 cm, které jsme propojili jako prostorovou 3D instalaci ve tvaru trojúhelníku a zavěsili ze stropu. Sestavení panelů v této podobě je naprosto ojedinělé i ve světovém kontextu moderní digitální reklamy“ vysvětluje Klára Choulíková, ředitelka firmy BONUSS-CZ. Dosud upoutávaly návštěvníky v obchodních centrech například tzv. multiscreeny, které propojují více menších obrazovek do jedné velké reklamní plochy. Takové plochy z panelů Panasonic jsou instalovány a provozovány například v nákupních centrech Chodov a Černý Most.

Obří plazmové panely nacházejí uplatnění kromě reklamního využití i v dalších segmentech. Jsou vhodným vybavením pro firemní prezentace v reprezentativních konferenčních místnostech, kde nahrazují tradiční projekci. Na své si díky tomuto jedinečnému plazmovému panelu přijdou i nejnáročnější milovníci luxusního domácího kina. 103” plazmový panel se díky variabilitě umístění jak v horizontální, tak vertikální poloze, velikosti plochy, kvalitě obrazu, životnosti a odolnosti panelu stal také originálním řešením v oblasti pronájmů audiovizuální techniky.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *